Toptan Bilgilendirme Sayfası

Bu sayfa, Edgers hakkında önemli ve ayrıntılı bilgileri içermektedir. Edgers, bir toptan satış sitesidir ve müşterilerden sipariş almak, hazırlamak ve göndermek için kullanılır. Şirket, sadece toptan sipariş almaktadır. Müşteriler, perakende sipariş veremez ve tekli ürün gönderilmez. Siparişler, sadece serileriyle birlikte gönderilir. Müşterilerden gelen siparişler stok durumuna göre iki gün içinde kargo firmasına ulaştırılmaktadır. Siparişin stokta olmaması durumunda kargo firmasına gönderim süresi uzayabilir. Teslimat süresi, teslimat adresine ve kargo firmasına göre farklılık gösterebilir. Siparişlerin, kargo ücreti ise anlaşmalı kargo firması ve siparişin birimine/ağırlığına göre belirlenmektedir. Bu nedenle siparişlerin kargo fiyatı birbirinden farklıdır.

Amaç Ve Kapsam

Edgers şirketinin toptan satış bilgi sayfası sadece buna yönelik bilgileri içermektedir. Web sitede yer alan bilgi, sözleşme ve dokümanlar müşteriler tarafından okunmalı, onaylanmalı ve kabul edilmelidir. Toptan bilgilendirme sayfası alıcı ve satıcı arasında şeffaf, güvenli ve açık bir iletişim sağlamak için hazırlanmıştır. 

Şirket, toptan satış bilgilendirme sayfası hakkında değişiklik ve güncelleme yapma hakkını saklı tutmaktadır. Bilgilendirmede yapılan herhangi bir değişiklik veya güncelleme şirketin yönetim kurulu tarafından kamuoyuna açık bir şekilde duyurulacaktır. Gerekli durumlarda toptan satış bilgilendirme sayfası değiştirilebilir. Bu nedenle web site ziyaretçilerinin ve kullanıcılarının periyodik aralıklarla ilgili sayfayı ziyaret etmesi ve güncellemelere göz atması tavsiye edilir.

Bilgilendirme Yöntemleri Ve Araçları

Toptan satış bilgilendirme sayfasında şirket tarafından kullanılan bilgilendirme yöntemleri ve araçları aşağıda belirtilmiştir. Kullanıcılar, aşağıdaki araçları inceleyerek bilgilendirmeler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olur.

  • Mali tablolar, beyannameler, yıllık/aylık faaliyet raporları, denetim raporları
  • Duyurular
  • E-Posta Bildirimleri
  • Özel Durum Açıklamaları
  • Şirketin resmi web sitesi (www.edgers.com.tr)
  • Telefon Bildirimleri
  • SMS Bildirimleri
  • Yazılı Basın Açıklamaları

Kargo Ücreti Ve İade

Müşterilerin kargo ücreti, siparişin verildiği ürün/ürünlere göre farklılık gösterebilir. Kargo ücreti, kargo firması, alıcı konumu ve ürünlerin ağırlıklarına göre belirlenmektedir. Müşterilerin web site üzerinden siparişini verdiği ürünlerin üzerine kargo ücreti eklenecektir. Bu nedenle kargo ücreti alıcı tarafından ödenir.

Yurtdışı kargo gönderimlerinde gümrük ve kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanacaktır. Edgers, yurtdışı gönderimlerindeki kargo ve gümrük ücretlerinden sorumlu değildir. Bu nedenle müşterilerin kargo ücretini kesin ve detaylı öğrenmek için Edgers iletişim kanallarını kullanarak iletişime geçmeleri önemlidir.

Edgers, ürünü kargo firmasına teslim ettiğinde ilgili sorunlardan sorumlu tutulamaz. Bununla birlikte ürünün teslimatı sırasında müşteri tarafından siparişin kontrol edilmesi gerekir. Müşteri, ürünün hasar görüp görmediğini, eksik veya yanlış ürün olup olmadığını kontrol etmekten sorumludur. Kargo görevlisi, siparişi teslim etmeye geldiğinde ürün, kargo görevlisinin yanında açılmalı ve olası sorunlar incelenmelidir. Eksik, hatalı veya deforme olmuş ürünler ile ilgili kargo görevlisiyle birlikte hasar durum tespit raporu tutanağı doldurulmalı ve alıcı tarafından imzalanmalıdır. Kargo görevlisi, yanlış ürünleri şirketin depo adresine gönderecektir.

Alıcı tarafından sipariş edilen ürünler, alıcının yazdığı teslimat adresine gönderilecektir. Bu nedenle Edgers müşterilerinin teslimat adresini doğru yazması gerekmektedir. Yanlış veya eksik yazılan adreslerden doğabilecek sorunlardan Edgers sorumlu değildir. Teslimat adresini kontrol etmek alıcının sorumluğudur. Kargonun yanlış adrese gönderilmesi veya kargonun teslim edilememesinden doğan sorunlarda müşteri ilgili kargo bedelini ödemekle yükümlüdür. 

Ödeme Yöntemleri

www.edgers.com.tr web adresinde ödeme yöntemleri ile ilgili ayrıntılı bilgi verilmiştir. Müşteriler, ilgili ödeme seçenekleri içeriğini inceleyerek kendileri için en uygun yöntemi tercih edebilir. Web sitesinde Havale, EFT, banka veya kredi kartıyla ödeme kabul edilmektedir. Yurtdışı gönderim noktalarında Havale, EFT, banka ve kredi kartlarına ek olarak Western Union ve nakit yöntemleri de kullanılabilir. Banka ve kredi kartlarından doğabilecek sorunlara karşı Edgers sorumlu değildir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR