Gönderi Ve Teslimat

Edgers, müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve gelen siparişleri en kısa süre içinde kargoya verir. Müşterilerimizin, satın aldıkları ürünler kargo firmasının yoğunluğu, alıcının konumu ve alıcının bulunduğu yere en yakın kargo şubesine göre farklılık gösterebilir. 

Edgers.com.tr üzerinden satın aldığınız ürünler, stoklarımızda mevcut ise genellikle siparişinizi iki gün içinde kargoya veririz. Sipariş adresi, ürünler kargo firmasına iletilene kadar değiştirilebilir. Ancak siparişiniz kargoya verildiği takdirde adres değişikliğini sadece kargo firmasıyla iletişime geçerek yapabilirsiniz. Ürünlerin kargoya verildiğinde kargo firması tarafından ‘kargonun kabul edildiği’ne dair SMS veya e-posta ile bildirim gönderilecektir. 

Siparişiniz kargoya verildikten sonra adres değişikliği yapmak isterseniz mutlaka kargo firması ile iletişime geçmeniz gerekir. Edgers’in siparişlerin kargoya verilmesinden sonra adres değişikliği yapma imkanı yoktur. 

Şirketimiz, belirli ve anlaşmalı bir kargo firmasıyla çalışmamaktadır. Bu nedenle siparişleriniz tüm kargo firmalarıyla adresinize teslim edilebilir. Kargo fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için müşteri temsilcimizle görüşebilir veya e-posta ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürünler, Teslim Edildiğinde Adreste Olmazsam Ne Olur?

Ürünler, sadece alıcının belirttiği adrese isimle birlikte teslim edilir. Aynı zamanda alıcının isteği doğrultusunda adreste bulunan diğer kişilerin iletişim ve kişisel bilgilerin verilmesi şartıyla diğer kişilere de teslim edilebilir. Bu durumda alıcıya ürünlerin teslim edildiği kişi hakkında bildirim gönderilecektir. Adreste kimsenin bulunmaması durumunda ürünler, en yakın kargo şubesine dönecektir. Alıcının en kısa sürede en yakın kargo şubesinden ürünleri alması gerekmektedir. Aksi takdirde ürünler yeniden şirkete dönecektir.

Teslimat Sırasında Ne Yapmalıyım?

Müşteri, sipariş teslimatı sırasında mutlaka kargo görevlisiyle birlikte ürünü açıp kontrol etmelidir. Üründe yer alan herhangi bir kusur, yıpranma vb. sorunlar varsa kargo firması çalışanıyla birlikte tutanak tutmanız gerekmektedir. Tutanağın tutulmasının ardından aynı kargo görevlisi, ürünü orijinal paketiyle birlikte gönderici adresine ulaştıracaktır. 

Siparişin sağlam ve hasarsız olduğunu görmeden kargo formuna imza atmamalısınız. Kargo hasar tutanağı tutulan ürünler, tarafımıza ulaştıktan sonra yeni ürünlerle değiştirilecektir. 

Teslimatım İçin Kaç Gün Beklemeliyim?

Sipariş teslimatının süresi kargo firmasına bağlıdır. Kargo firmasının yoğunluğu, alıcının kargo şubesine uzaklığı vb. sebepler kargonun teslim edilme sürecini geciktirir. Web sitesi üzerinden her zaman kargonuzu takip edebilir ve teslimat aşamalarını yakından takip edebilirsiniz. Edgers, sipariş ürünlerini kargo firmasına teslim ettikten sonra teslimat konusunda sorumluluk kargo firmasına aittir. 

Kargo Fiyatları Nedir?

Kargo fiyatları, siparişin gönderileceği ülke ve ürünlerin miktarına göre farklılık gösterir. Fiyatlar, kargo firmasının fiyat politikalarına göre değişecektir. Kargo ücretleri hakkında ayrıntılı ve kesin bilgi edinmek için canlı müşteri temsilcimiz ile görüşebilir veya e-posta adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmak için buradayız.

Hangi Ülkelere Gönderim Yapıyorsunuz?

Edgers, gemilerle veya karayolu taşımacılığı ile İran, Mısır, Arnavutluk ve Suudi Arabistan’a gönderim yapmaktadır.

Kargomu Şubeden Teslim Alabilir Miyim?

Evet, siparişinizin verildiği kargo firmasıyla iletişime geçerek kargonuzu şubeden almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Kargonuz, adresinize ulaşmadan belirli süre için kargo şubesinde bekletilecektir.

Farklı Zamanlarda Verdiğim Siparişlerin Hepsi Aynı Günde Gelir Mi?

Farklı zamanlarda verdiğiniz siparişlerin hepsi aynı günde gelmeyebilir. Şirketimiz, sipariş onayının verilmesiyle birlikte ilgili ürün/ürünler için tedarik sürecini başlatmaktadır. Dolayısıyla siparişleriniz farklı zamanlarda teslim edilebilir. Bu konuda yardımcı olmamızı isterseniz e-posta veya diğer iletişim kanallarımızı kullanarak talebinizi iletebilirsiniz. 

Kargo Ücretini Kim Ödüyor?

Edgers.com.tr üzerinden satın aldığınız ürünlerin kargo bedelini alıcı öder. 

İade/Değişim Kargo Ücretini Kim Öder?

Satın aldığınız ürünleri cayma hakkı süreniz bitmeden iade ettiğinizde ilgili kargo bedeli Edgers tarafından ödenecektir. Ancak cayma hakkı süreniz bittiğinde iade/değişim kargo ücretini alıcının ödemesi gerekmektedir.

Kargom Nerede?

Siparişlerinizin hazırlanma ve kargo durumlarını web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Aynı zamanda siparişiniz kargoya verildiğinde ve dağıtıma çıkarıldığında genellikle kargo firmaları size SMS veya e-posta ile haber verecektir.

Resmi Tatil Günlerinde Teslimat Yapılır Mı?

Kargo firmaları, genellikle pazar günleri hariç diğer günlerde teslimat yapmaktadır. Ancak yaşadığınız ülkeye göre teslimat günleri farklılık gösterebilir.

Kargo Takip Numaramı Nasıl Öğrenebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza SMS veya e-posta ile kargo takip numaranız gönderilecektir. Aynı zamanda web sitemiz üzerinden de kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

Siparişimdeki Ürünler Eksik Geldi. Ne Yapmalıyım?

Edgers, sipariş ürünlerini büyük bir özenle kargolamaktadır. Ancak siparişiniz size ulaştığında mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açmalı ve eksik, yanlışlık, hasar vb. durumlara göre ürünleri kontrol etmelisiniz. Siparişiniz eksik veya hatalı ise kargo görevlisiyle birlikte ‘hasar tespit tutanağı’ tutarak imzalamanız gerekir. Tutanak tutulan kargo veya ürünler yeniden tarafımıza gönderilir. Ancak siparişinizin eksik gelmesi durumunda tutanak tutulmamış ise mutlaka e-posta veya müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bilgi vermeniz gerekmektedir.

Siparişimin Teslim Edilmeme Durumunda Ne Yapmalıyım?

Siparişiniz, kargo firması aracılığıyla adresinize teslim edilir. Adreste alıcının veya yakınının bulunmaması durumunda kargo görevlisi, siparişinizi en yakın kargo şubesinden almanız gerektiğine dair bir not yazar. Bu notu aldığınızda 2 iş günü içerisinde size en yakın kargo şubesine gitmeniz gerekir. Aksi takdirde ilgili sipariş, yeniden şirketimize dönecektir. Bu durumda ilgili sipariş tutarı ve kargo bedeli ödeme yaptığınız yöntemle size iade edilir. 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR