İade ve Değişim Şartları

Alıcının, satın alınan ürün üzerine iade başvurusunda bulunabilmesi için ürün kullanmamış ve hasarsız olmalıdır. Ürünün kullanılmış olduğu durumlarda, ürüne hasar verilmemiş olması gerekmektedir. Satın alınan ürün yıkanmış, kullanılmış ya da hasar verilmiş olarak gönderildiği takdirde, ürün firma tarafından kabul edilmeyerek alıcıya geri gönderilecektir ve para iadesi yapılmayacaktır. İade işlemini gerçekleştirebilmek için alıcının ürünü faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. Satın alınan ürünün aksesuarları eksiksiz olmalıdır. Ürün alıcı tarafından firmaya gönderilirken, satın alınmış ürünün orijinal kutusu ile birlikte gönderilmelidir. Aksi takdirde iade başvurusu işleme alınmayarak alıcıya geri gönderilecektir.

Alıcının, satın almış olduğu ürünü değiştirmek istediği durumlarda, ürünü hiç kullanmamış ve hasar vermemiş olması gerekmektedir. Ürün faturası ile birlikte gönderilmiş olan orijinal kutusu ile firmaya eksiksiz gönderilmelidir. Belirtilen şartların bulunmadığı durumlarda değişim firma tarafından kabul edilmeyecektir. 

 Satın alınan ürünün iade işlemleri websitemizden yapılabilmektedir. Alıcının iade sebebini ve iade edilecek ürün adedini belirtmesi gerekmektedir. Eğer birden fazla ürün alınmışsa, iade edilmek istenen ürün belirtilmelidir. Ürünün gönderim şeklini alıcı ilgili websitesinden seçebilir. İade başvurusu sonrasında ekranda çıkacak olan kodun kaydedilmesi gerekmektedir. İade edilmek istenen ürün, kod ile birlikte 7 (yedi) gün içerisinde firmaya gönderilmelidir. Süre aşımı olduğu durumlarda yeni kod talep edilmesi gerekmektedir. Eğer birden fazla ürün aynı anda iade edilmek isteniyorsa, satın alınan tüm ürünler tek bir paketin içinde firmaya gönderilmelidir. İade edilmek istenen ürünün ya da ürünlerin faturalarının kargoya verilirken eksiksiz olması gerekmektedir. Faturasız gönderilmiş ürünler işleme alınmayarak alıcıya geri gönderilecektir. 

İade edilmek istenen ürünün kargo ücreti alıcı tarafından ödenmektedir. Satın alınan ürünün “kargo ücretsiz” kampanyası olduğu durumlarda kargo ücreti alıcının iade edilen ödemesi üzerinden alınacaktır. Satın alınan ürünler, firma tarafından kontrol edildikten sonra kargoya verilmektedir. Alıcıya firma tarafından gönderilen ürünlerde bir kusur olduğu durumlarda, alıcı satın aldığı ürünü iade etme ve para iadesi talep etme hakkına sahiptir. Gönderim seçenekleri alınan ürüne göre değişiklik gösterebilmektedir ve iade edilmek istenen ürünün kargo ücretinin alıcı tarafından ödenerek, ambalajı, faturası ve orijinal kutusu ile birlikte firmaya gönderilmesi gerekmektedir.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR